language

ورود به سیستم

بازیابی کلمه عبور

بازگشت

شیوه نامه ثبت نام در کنگره

شیوه ثبت نام در سایت چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران

1. ابتدا آدرس سایت کنگره مازندران را به صورت www.mazandaran.chaui.ir در مرورگر وارد کنید.

2. بر روی گزینه ثبت نام؛ در نوار ابزار های سمت راست که در شکل زیر با کادر قرمز رنگ و شماره 2 نمایش داده شده است؛ کلیک کنید.

3. با کلیک بر روی ثبت نام به صفحه مربوط به تکمیل اطلاعات به منظور ثبت نام، هدایت می شوید. که به صورت زیر است:

وارد کردن اطلاعات بخش ثبت نام:

4. توجه داشته باشید پر کردن تمام قسمت هایی که با ستاره قرمز رنگ (*) مشخص شده است الزامی باشد و در صورت وارد نکردن آن ها ثبت نام انجام نمی شود و فاقد اعتبار خواهد بود.

5. جنسیت خود را در کادر مربوطه انتخاب نموده و سپس نام و نام خانوادگی (به فارسی) و کد ملی 10 رقمی را در بخشهای مربوطه مانند شکل زیر وارد کنید.

6. شماره تلفن همراه و ثابت (هر دو الزامی) خود را همچون شکل زیر در بخش های مربوطه وارد کنید. تو جه داشته باشید که شماره تلفن ثابت شما باید هشت رقمی باشد و نباید همراه با کد استانی وارد گردد. شما می توانید با کلیک بر روی فلش سبز رنگ (˅) نوع شماره همراه یا ثابت را همچون شخصی؛ کاری؛ تلگرام یا سایر تعیین کنید. و همپنین با استفاده از علامت مثبت آبی رنگ (+) شماره دیگری را بیفزایید. پر کردن بخش وبسایت اجباری نمی باشد.

7. نشانی دقیق خود (الزامی) را همانند شکل پایین به شکل کامل در بخش نشانی وارد کنید؛ در صورت نیاز می توانید نشانی های دیگری را با استفاده از علامت مثبت آبی رنگ (+) به این قسمت بیفزایید. همچنین از بخش استان و شهر نیز استان و شهر مورد سکونت خود را انتخاب کنید تا در صورت نیاز هماهنگی های اسکان شما انجام گردد.

8. پست الکترونیکی (الزامی) خود را همانند شکل زیر وارد کنید. یک کلمه عبور برای خود انتخاب نمایید. رمز وارد شده در این قسمت پس از تأیید نهایی برای وارد شدن به حساب کاربری شما نیاز خواهد شد؛ لذا آن را به دقت به خاطر بسپارید. همچنین می توانید از گزینه پیشنهاد برای تعیین رمز عبور استفاده نمایید. برای تأیید؛ رمز را در قسمت تکرار کلمه عبور تایپ نمایید .

9. برای افزودن عکس نیز همچون شکل زیر از بخش عکس پرسنلی گزینه انتخاب فایل را کلیک کنید و از پنجره باز شده مسیر مورد نظر را طی کرده و عکس تان را انتخاب کنید. این مسیر مانند پیوست (اتچ) فایل در ایمیل است. عکس پرسنلی برای چاپ کارت الزامی است. سایر بخش ها اختیاری می باشد.

10. در انتها تیک گزینه «من ربات نیستم» را فعال می کنید و در صورتی که پرسشی از شما پرسیده شد به آن پاسخ دهید ( اغلب تصویری برای شما به نمایش در می آید و سوالی در مورد آن پرسیده می شود) و گزینه ارسال را انتخاب کنید. تأییدیه فعال سازی حساب کاربری شما از طریق آدرس ایمیلی که در فرم ثبت نام وارد کرده اید به اطلاع شما خواهد رسید.

11. پس از دریافت تأییدیه ثبت نام از طریق ایمیل به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و بر روی گزینه ورود به سیستم، در بخش بالا و سمت چپ سایت، کلیک نمایید تا پنجره ورود به سیستم باز گردد.

12. در پنجره باز شده پست الکترونیک و رمز عبور خود را در فرم ثبت نام وارد کرده اید؛ وارد کنید و بر روی گزینه ورود کلیک کنید تا وارد صفحه شخصی خود شوید. ضمن سپاس از توجه شما؛ دبیرخانه علمی کنگره از تمامی مقالات مرتبط با محورهای کنگره به منظور پیشبرد هر چه بهتر اهداف کنگره استقبال می‌کنند و آماده پاسخگویی به سوالات اساتید، پژوهشگران و دانشجویان گرانقدر می باشد.

تلفن دبیرخانه: 33356326 – 011

شماره همراه و تلگرام : 09117426721

(ابوالفضل نیکوبیان؛ دبیر اجرایی کنگره)